Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kamera HD-TVI DS-2CE56D8T-ITM 2.8mm

345,00 zł
Brutto

Kamera kopułkowa DS-2CE56D8T-ITM / DS-2CE56D8T-ITME to niskobudżetowe urządzenie monitorujące wyprodukowane przez globalnego dostawcą rozwiązań CCTV - firmę Hikvision. Prezentowana kamera należy do serii kamer Turbo HD 4.0, które wyróżniają się łatwą instalacją, prostą obsługą oraz bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Kamerę wyposażono w technologię Ultra Low Light, dzięki której urządzenie cechuje się bardzo wysoką czułością oraz w funkcje stref prywatności i detekcji ruchu. W modelu DS-2CE56D8T-ITME zastosowane jest zasilanie PoC, które umożliwia przesył obrazu i zasilania jednym kablem koncentrycznym. 

Ilość

  • 14 dni na zwrot. Gwarancja 24 miesiące 14 dni na zwrot. Gwarancja 24 miesiące

Urządzenie przeznaczone jest do obsługi nowoczesnych systemów wizyjnych opartych o nowatorską technologię HD-TVI. Kamera została wyposażona w nowoczesny przetwornik obrazu 2MP CMOS, który umożliwia zapis nagrań wideo z maksymalną prędkością 25 klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD 1920×1080. System optyczny kamery tworzy nowoczesny stałoogniskowy obiektyw 2,8 mm, który gwarantuje dobą ostrość i szeroki kąt widzenia bez potrzeby dodatkowej regulacji. Kamera została także wyposażona w mechaniczny filtr IR i promiennik podczerwieni o zasięgu działania do 40 m. Wybór urządzenia monitorującego marki Hikvision to gwarancja dużej niezawodności i wysokiej jakości wykonania w bardzo przystępnej cenie.

Hikvision
50 Przedmioty