Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kamera TVI Hikvision DS-2CE56D0T-IRM 2.8mm

219,00 zł
Brutto

Wysyłamy w 1 dzień roboczy

Kamera DS-2CE56D0T-IRM to nowoczesne urządzenie monitorujące pochodzące z najnowszej serii ekonomicznych produktów Hikvision Turbo HD. Urządzenie przeznaczone jest do obsługi nowoczesnych systemów wizyjnych opartych o nowatorską technologię HD-TVI.

Ilość

  • 14 dni na zwrot. Gwarancja 24 miesiące 14 dni na zwrot. Gwarancja 24 miesiące

Urządzenie przeznaczone jest do obsługi nowoczesnych systemów wizyjnych opartych o nowatorską technologię HD-TVI. Kamera została wyposażona w nowoczesny przetwornik obrazu Image SensorCMOS, który umożliwia zapis nagrań wideo z maksymalną prędkością 25 klatek na sekundę w wysokiej rozdzielczości 1920x1080. System optyczny kamery tworzy nowoczesny stałoogniskowy obiektyw 2.8 mm, który gwarantuje dobą ostrość i szeroki kąt widzenia bez potrzeby dodatkowej regulacji. Kamera została także wyposażona w mechaniczny filtr IR i promiennik podczerwieni o zasięgu działania do 20 mKamera należy do najniższej serii sprzętowej kamer HD-TVI 1080p, D0T. Jest to seria ekonomiczna, obraz jest niższej jakości w porównaniu do innych serii oraz nie posiada menu OSD.

Hikvision
50 Przedmioty