Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kamery HDCVI

Kamery HDCVI - sprzęt wysokiej jakości

Oferowane w naszym sklepie kamery HDCVI to wysokiej jakości sprzęt do wszechstronnych zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Technologia HDCVI pozwala na przesyłanie nieskompresowanych sygnałów cyfrowych za pomocą zwykłych kabli koncentrycznych. Dzięki temu mogą one być przesyłane bez żadnych opóźnień czy zakłóceń na odległość nawet 500 m, co umożliwia wymianę przestarzałego systemu analogowego na cyfrowy bez wymiany kabli. Dzięki temu można zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Duży wybór kamer HDCVI

Posiadamy duży wybór kamer kopułkowychtubowych działających w standardach AHD, TVI, CVI i PAL. Doskonale sprawdzą się w monitoringu firm, domów, mieszkań, warsztatów, sklepów, szkół, hurtowni, zakładów przemysłowych i innych obiektów. Charakteryzuje je łatwość instalacji na suficie czy ścianie i prostota obsługi, a także duża odporność na zakłócenia elektromagnetyczne. Rozdzielczość matrycy w kamerach HDCVI może sięgać 2 megapikseli, dzięki czemu wyświetlany obraz jest płynny i szczegółowy. Kamery dostępne są w obudowach plastikowych i metalowych.

Kamery HDCVI z podczerwienią i oświetlaczami

Znajdujące się w ofercie kamery posiadają wbudowane filtry podczerwieni i oświetlacze. Pozwala to na bezproblemową pracę w trudnych warunkach oświetleniowych, a także wtedy, kiedy jest zupełnie ciemno. Dzięki temu można ich używać wszędzie tam, gdzie wymagany jest całodobowy monitoring, na przykład w magazynach. Wybrane modele umożliwiają obserwację w nocy nawet do 40 metrów.

Kamery HDCVI gwarantują obraz wysokiej jakości

Technologia HDVI daje szansę na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1920x1080 oraz 1280x720, co odpowiada powszechnie wykorzystywanym standardom HD 1080p i 720p. Możliwa jest także dwukierunkowa komunikacja i łatwe sterowanie ostrością. Nasze kamery ułatwiają dokładną identyfikację i gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa monitorowanych obiektów. Jest to doskonałe rozwiązanie w bardzo atrakcyjnej cenie dla wymagających klientów, szukających łatwego w instalacji systemu, który bez problemu można zintegrować z istniejącym już systemem CCTV. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Kamery HDCVI

Aktywne filtry