Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Technologia IP

Wysokiej klasy technologia IP

W tej kategorii proponujemy wysokiej jakości kamery IPrejestratory kamer IP oraz kompletne zestawy do monitoringu gwarantujące świetną jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy, nawet przy bardzo słabej widoczności. Technologia IP stosowana w monitoringu posiada wiele zalet, takich jak: możliwość przesłania informacji w dowolne miejsce, łatwość integracji z istniejącym systemem CCTV, a także niską cenę przy wysokiej wydajności.

Kamery wchodzące w skład technologii IP

W ofercie dostępne są kamery kopułkoweobrotowetubowe zapewniające przesył wyraźnego i płynnego obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1920x1080. Dołączone do nich oprogramowanie pozwala na wygodne sterowanie i stworzenie zintegrowanego systemu monitoringu IP. Z łatwością może je wykorzystywać w systemach różnych producentów, o ile są zgodne z interfejsem. Szeroki asortyment i duża rozpiętość cenowa dostępnych kamer ułatwiają wybranie optymalnego rozwiązania do swoich potrzeb.

Technologia IP to również rejestratory

Rejestrator kamer IP jest wysokiej jakości urządzeniem służącym do zapisu obrazu z kamer. Zastosowana w tych produktach technologia pozwala na nagrywanie, odtwarzanie, archiwizację oraz wyświetlanie obrazu na żywo. Dostępne rejestratory mogą obsługiwać od 4 do 24 kamer jednocześnie. Dodatkowa usługa chmury umożliwia pogląd poprzez telefon z Androidem lub iOS. Urządzeniem można także zarządzać przy pomocy najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Rejestratory oferują szereg funkcji dodatkowych, rozmaite tryby pracy, różną rozdzielczość maksymalną i rozmaite interfejsy sieciowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Technologia IP

Aktywne filtry